web analytics

راهنمای دانلود

  • از طریق دکمه “ادامه مطلب” وارد پست مورد نظر خود شوید تا مطابق شکل زیر اطلاعات آلبوم و لینک های دانلود آن را مشاهده نمایید.

 

  • در صورت وجود چند فرمت برای دانلود، فرمت مورد نظر خود را برای دانلود انتخاب نمایید. با کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ای به شکل زیر میشوید.

 

همانطور که در سمت راست و بالای صفحه مشاهده میکنید، میبایست 7 ثانیه صبر نمایید تا مطابق شکل زیر دکمه Skip Ad ظاهر شود. پس از ظاهر شدن دکمه Skip Ad روی آن کلیک نمایید. از این سایت برای کوتاه کردن لینک ها استفاده شده است که وظیفه محافظت از لینکها را نیز بر عهده دارد. با توجه به اینکه قالهای روی هاست های غیرمستقیم آپلود میشوند، به دلیل قوانین کپی رایت به سرعت حذف میشوند، استفاده از این لینک های کوتاه و محافظ سبب میشود که این فایلها دیرتر توسط ربات ها کشف و حذف شوند.

 

  • با کلیک بر روی دکمه Skip Ad در مرحله قبل، وارد صفحه دانلود میشوید که در شکل زیر مشاهده مینمایید.

 

بر روی گزینه Slow Speed Download کلیک نمایید تا لینک دانلود رایگان برای شما آماده شود. با کلیک بر روی این گزینه به دلیل اینکه قصد دانلود رایگان را دارید میبایست 120 ثانیه صبر نمایید تا به مرحله بعد بروید.

 

پس از اتمام 120 ثانیه، یک کپچا برای شما ظاهر میشود که میبایست آن را تایید نمایید. این کپچا برای جلوگیری از فعالیت ربات ها قرار داده شده است. مطابق شکل زیر کپچا را تایید نمایید.

 

در نهایت لینک دانلود مطابق شکل زیر برای شما ساخته میشود که با کلیک بر روی آن میتوانید آلبوم مورد نظر را دریافت نمایید. توجه: نمایید این لینک تنها توسط مرورگر باید دانلود شود و نمیتواند با دانلود منیجر ها دانلود شود. بنابراین قبل از دانلود، دانلود منیجر های خود را قطع کرده یا لینک را به صورت دستی توسط مرورگر دانلود نمایید.

 

با توجه به اینکه فایل ها روی هاست های غیرمستقیم آپلود شده است، امکان حذف فایل به دلیل قوانین کپی رایت وجود دارد. در صورتی که فایل حذف شده بود در کامنت این موضوع را اطلاع دهید تا به سرعت فایل ها مجددا آپلود شوند. در صورت حذف فایل با صفحه‌ای مطابق شکل زیر مواجه میشوید.

تلگرام ما